close
تبلیغات در اینترنت
سیاسی
loading...

گروه عطش

سیاسی

چون ما در مملکتمان مسئولانی داریم که همه ی غلطها را خودشان به تنهایی انجام میدهند. و تا وقتی اینها غلط میکنند دیگر نیازی به غلط شما نداریم. به کوری چشم شما ما حتی در غلط کردن هم خودکفا هستیم...

مصطفی قنواتی بازدید : 85 یکشنبه 03 اسفند 1393 زمان : 13:29 نظرات ()

اگر که خواندن زن ها و رقص، آزاد است
گلایه نیست، که قحط وزیر ارشاد است!

اگر غلط نکنم معصیت کمال شده
غنا و رقص اخیرا کمی حلال شده

خدا به خیر کند، این چه دولتی شده است؟
جناب "دوزخی" امروز "جنتی" شده است!

چه آمده سر این دین؟ گناه پشت گناه
جواز رقص به رقاصه داده یک گمراه

چه آمده سر اسلام بعضی از مردم؟
بدا به حال وزیری که در لباسش گم...

خطا خطاست اگر چه به اسم دین باشد
بدا به حال وزیری که اینچنین باشد

غریب مانده در این شهر ها حیا...افسوس
چقدر حرمت خون شهید را...افسوس!

مسعود یوسف پور طلبه و شاعر جوان

مصطفی قنواتی بازدید : 61 یکشنبه 02 شهريور 1393 زمان : 15:29 نظرات ()

با سپاس از اقتدار و صلابت مجلس در برکناری وزیر فتنه گستر علوم، بی صبرانه منتظر استیضاح وزیر ارشاد(بخوانید افساد) در مورد اشاعه ی فرهنگ مبتذل غربی و رواج بی بند و باری در ارگان های هنری و فرهنگی هستیم.

مصطفی قنواتی بازدید : 65 پنجشنبه 30 مرداد 1393 زمان : 14:31 نظرات ()
كتابي كه به دستور رييس جمهور محترم؛ حجت الاسلام دكتر شيخ حسن روحاني (فريدون) انتشارش متوقف شد. به اميد آنكه بتوانند سرپوشي بر خيانت هاي خود و هم قطاران خود بگذارند. (حتماً مطالعه كنيد.)
                      
                                                       لینک دانلودکتاب  
منبع:عمارایرانی
مصطفی قنواتی بازدید : 96 چهارشنبه 29 مرداد 1393 زمان : 14:51 نظرات ()

قرار داد کرسنت، قرار داد فروش گاز هست به یک شرکت اماراتی در تاریخ 5 اردیبهشت 1380

بعد از مدتی مشخص شد این قرار داد فاجعه بار بودن به لحاظ حفظ منافع ملی به این جهت امضا شده است که برخی از مدیران و مسئولین نفتی از اماراتی رشوه گرفته اند

**در این زمینه پای برخی از مدیران نفتی دوره آقای زنگنه در میان است. و البته پای آقازاده مشهور و دوست عزیز او یعنی عباس یزدان پناه یزدی**

ایران با اطلاع از این موضوع در دادگاه لاهه طرح دعوی کرد که این قرارداد یکطرفه است و با فساد و تبانی امضا شده و ما بر اساس این اساس گاز نمی فروشیم.

**دومین مرحله از این دادگاه در روزهای منتهی به رای اعتماد زنگنه ادامه داشت تا اینکه با معرفی زنگنه و در دست گرفتن امور نفت توسط تیم قبلی، طرف مقابل این بهانه را به دست آورد که ادعای فساد و تبانی در عقد قرار داد دروغ است چون مجریان وقت قرارداد اکنون مدیران نفتی هستند و در کشور خود محکوم نشده اند.**

بر این اساس اگر دعوی طرف مقابل پیروز شود، ایران نه تنها باید به قیمت فاجعه باری گاز بفروشد بلکه باید میلیاردها دلار بابت غرامت عدم اجرای توافقنامه هم بپردازد. رقمی که تخمین زده می شود تا 35 میلیارد دلار برآورد شده است. یعنی چند برابر پولی که دولت با تعلیق اینهم فعالیت هسته ای از امریکا دریافت کرده است.

**و حالا رای دادگاه به نفع امارات صادر شده و اگر مبلغ بدهی بابک زنجانی (9 هزار میلیارد تومان) را با فساد مه‌آفرید خسروی (3 هزار میلیارد تومان) جمع کرده و در عدد 4.5 ضرب کنیم، برابر می‌شود با مبلغی که ایران در دادگاه لاهه در پرونده کرسنت جریمه شده است. (18 میلیارد دلار معادل 54 هزار میلیارد تومان به گفته وزیر صنعت)**

یعنی هزینه‌ی یک دسته گل حضرات، 4.5 برابر 2 فسادی است که همین حضرات هر روز در بوق و کرنا می‌کنند...!

 

منبع»افسران

مصطفی قنواتی بازدید : 72 چهارشنبه 22 مرداد 1393 زمان : 0:58 نظرات ()

یادش بخیر در زمان انتخابات ریاست جمهوری سال 92 آقای حسن روحانی بشدت منتقد ادبیات دولت آقای احمدی نژاد بودند و امروز ما عادت کرده ایم به برچسب های تازه از جناب رئیس جمهور با ادب فعلی.
رئیس جمهور محترم در تازه ترین برچسب خود به منتقدان فرمودند: یک عده به ظاهر شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی هستند و تا حرف مذاکره پیش می‌آید می‌گویند ما می‌لرزیم. به جهنم بروید یک جای گرم برای خود پیدا کنید. خداوند شما را ترسو و لرزان آفریده است.
رئیس جمهور محترم راست گفته اند خب به جهنم برورید تا نلرزید. اما جناب رئیس جمهور جهنم آنجاست که هر ثانیه بخاطر غفلت دولت تدبیر و امید در حال لرزیدن است.

دقیقا وقتی ایران انرژی هسته ای خود را تعلیق کرد و اجازه داد جاسوسان آژانس بین المللی انرژی اتمی کل نیروگاه های هسته ای کشور را پلمپ کنند و غنی سازی 20 درصد هم اکسید شد، اسرائیل با خیال راحت به غزه حمله کرد.
جهنم زمانی بیشتر گرم شد و بیشتر لرزید که رئیس جمهور ایران زمانی که تمام چشم های دنیا منتظر سخنرانی وی علیه رژیم کودک کش بودند درخواست سخنرانی را در روز قدس به بهانه مشغله کاری در روز جمعه نپذیرفت.
بله جهنم جایست که شما برای مردم بی دفاع فلسطین در غزه با لبخند های سیاسی به دشمنان بشر از روی ترس و لرز درست کرده اید...

مصطفی قنواتی بازدید : 84 سه شنبه 21 مرداد 1393 زمان : 15:7 نظرات ()

فردای روزی که دشمن بعثی خرمشهر رو گرفت، جسد بی جان و عریان دختر خرمشهری رو به تیرک بلندی بستند و اونطرف کارون مقابل چشم های رزمنده های ایرانی گذاشتند.

رگ غیرت رزمنده های دلیر ایرانی به جوش میاد و تک آورهای نیروی زمینی ارتش سه تا شهید می دهند تا بلاخره جسد اون دختر رو پایین میارند و بخاک می سپارند.

بله درست خوندین، سه شهید برای جسد یک دختر مسلمان ایرانی. و حالا بعد از گذر ایام آن عده ای که از صدقه سری همین شهدا بر صندلی های نرم همین جمهوری اسلامی تکیه زده اند بر طبل بی غیرتی می کوبند.

امروز وزیر ارشاد همین جمهوری اسلامی ایران خیلی راحت می گه: حالا خانم ها ساپورت بپوشند و اصلا مشکلات جامعه ما این ها نیست....

این حرف یعنی اینکه اگر خدایی نکرده دشمن یکبار دیگه جسد بی جان و عریان یک دختر ایرانی را به تیرک ببنده ما باید با خودمون بگیم: اصلا مشکلات جامعه ما این ها نیست.

درسته که امروز به لطف امنیتی که شهدا برای ما به ارمغان آورده اند بیگانگان اجازه دست درازی به ناموس ما را ندارند اما از صدقه سری بعضی از مسئولین هر روز دشمنان بیگانه با پوشاندن لباس هایی زننده ناموس مارا برای چشم های کل دنیا عریان می کنند...

 

منبع:افسران

مصطفی قنواتی بازدید : 93 دوشنبه 20 مرداد 1393 زمان : 15:50 نظرات ()

دانشگاه آزاد غیراسلامی برای جبران صندلی های خالی دانشگاه خود که بخاطر سیاست های کنترلی رشد جمعیت که در دهه 60 و 70 وضع شد و در نتیجه آن کشور با کاهش زادوولد مواجه گردید، در پی جذب دانشجو از راه تحریک و تبلیغ جنسی است.

بلاغ بخشنامه ترویج بی‌حجابی از سوی حراست دانشگاه آزاد غیر اسلامی خود بیانگر این موضوع است که دانشگاه آزاد می خواهد با تبلیغات جنسی صندلی های خالی دانشگاه خود را پر نماید و گرنه چه دلیلی دارد این بخشنامه در سالی ابلاغ می شود که بنام فرهنگ نامگذاری شده است؟

البته شاید روی دیگر قضیه بلهوسی مسئولین دانشگاه آزاد باشد که می خواهند چشم های هیز خود را به روی تن فروشان بازکنند و در خور نام دانشگاهشان به دانشجویان آزادی بدهند. از این رو باید شعار دانشگاه آزاد را اینگونه بیان کرد : بی حجابی از شما نمره دادن از ما..

مصطفی قنواتی بازدید : 32 دوشنبه 16 تير 1393 زمان : 15:7 نظرات ()

حق دارد اینچنین بگوید..

وزیری که با لابی گری برسر کارمی آید نه ازروی شایستگی حق داردبجای نگرانی فرهنگی نگرانی اقتصادی داشته باشد..

وقتی دولتی بااسم تدبیربیاید وبابی تدبیری وزیر انتخاب کند میشودبه وزراحق هرچیزی راداد...

اشتباه نکنید بحث برسروزیرنیست بحث برسر دولت است...

دولت خود راحامی ولایت فقیه معرفی میکند اماهرچه مردم دراین یکسال دیده اندخلاف خط ومشی رهبر بوده است!

وزیرحرف دولت رامیزند...

مصطفی قنواتی بازدید : 26 دوشنبه 16 تير 1393 زمان : 14:46 نظرات ()

شورش دیگه دراومده..به اسم مدل شوی لباس ایرانی این لباسای صددرصد ضداسلامی رو

تن دختر ایرانی میکنن وجلوی کلی مرد رد میکنن وازشون عکس میگیرن..اینا مگه ناموس ما

نیستن؟؟آهای مسئولایی که مجوز صادر میکنید حاضرید ناموس خودتون چنین لباسایی تنشون کنن وجلوی کلی مردعبورشون بدن وعکسشون روبزارن تو اینترنت؟؟؟

نمیدونم چراهیچکس اعتراض نمیکنه؟؟؟

بابا تو اروپایی که دخترا باشرت میتونن بیان توخیابون قانون وضع کردن که پوشیدن ساپرت ممنوعه وجریمه داره اونوق تو جامعه ی اسلامی ساپورپ پای دختر شیعه میکنید وجلو همه عبور میدید؟؟؟

مگه اینجا جامعه ی اسلامی نیست کجای این لباسا اسلامیه؟؟!!

وزرارت ارشادکدوم گوریه؟

هرکس یه جو غیرت واسش مونده باشه بادیدن این عکسا خونش به جوش میاد پس چرا هیچ کس اعتراض نمیکنه؟؟؟وفقط میبینن و سینه به سینه خبرش رو انتقال میدن!!!

مصطفی قنواتی بازدید : 91 سه شنبه 10 تير 1393 زمان : 16:52 نظرات ()

به گزارش رجانیوز، اظهارات توهین آمیز درباره مردم، زیر سوال بردن احکام مسلم شرع مقدس اسلام، حمایت از ماهواره و شبکه‌های اجتماعی مخرب فضای فرهنگی، همراهی با افرادی که با نام هنر اقدام به انتشار مطالب مسموم در جامعه می‌کردند و مسائلی از این دست، بخش عمده نگرانی علما و مراجع را نسبت به اتفاقات در دولت یازدهم تشکیل میدهد.


آیت‌الله مصباح چندی پیش در اظهاراتی، به انتقاد از سخنان مقامات دولتی در توهین به دغدغه و نگرانی فرهنگی علما و مراجع پرداخت و گفت: «برخي از افراد عمامه به سر که داراي مسئوليت هستند، در واکنش به اجتماع مردم در خصوص بدحجابي و نگراني علما از وضع دين و فرهنگ و تجمع روحانيت در فيضيه، آن‌ها را کساني معرفي مي‌کنند که اسلام را نشناخته‌اند و آن‌ها را متهم به توهم مي‌کنند. بايد از وي پرسيد مگر خود تو دينت را از کجا ياد گرفته‌اي؛ از فيضيه يا از انگلستان؟»(گزارش کامل در ادامه ی مطلب)

مصطفی قنواتی بازدید : 57 چهارشنبه 21 خرداد 1393 زمان : 12:54 نظرات ()

بعدا خدمت آقا رسیدم و عرض کردم آقا ما حکم شما (عفو) را اجرا کردیم ولی این فرد به این ادله دستگیر شد و خلع لباس شد، شما در جریان باشید. ایشان فرمودند این آقا اولین کسی بود که نسبت به من بی‌احترامی کرد و در زمان حضرت امام روی منبر رفت و علیه من سخنرانی کرد، من خواستم اولین کسی که مشمول عفو می‌شود این شخص باشد.

 

 


بررسی شاخصه‌های مدیریتی رهبر معظم انقلاب در اوایل دوران ولایت ایشان، مدیریت بحران‌ها و ... باحجت‌الاسلام و المسلمین روح‌الله حسینیان رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی مصاحبه شده..(ادامه ی مطلب)(حتما بخوانید)

 

مصطفی قنواتی بازدید : 43 دوشنبه 19 خرداد 1393 زمان : 0:12 نظرات ()

متأسفانه دستیار ارشد رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی و در جمع یهودیان شیراز نسبت به بازگشت نشان شیر و خورشید ابراز علاقه کرد و با توجیهات خاص خود ادعاهایی را مطرح کرده است که با سکوت مسوولان دولتی و انتقاد مردم انقلابی همراه بوده است.

رضا ملحان بازدید : 54 چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393 زمان : 14:38 نظرات ()

تعدادی از نمایندگان مجلس در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کردند: آیا می‌توان شعار صرفه‌جویی در مصرف و پیشنهاد انصراف از دریافت یارانه به مردم داد و در کاخ سعدآباد به عنوان روز زن مهمانی اشرافی گرفت و از بیت‌المال هزینه کرد.؟!

امام خمینی ره:روزی که رئیس جمهور به کاخ‏نشینی توجه بکند روز انحطاط او و اطرافیانش است.کاخ نشینی خوی کاخ نشینی می‌آورد.

 

مصطفی قنواتی بازدید : 25 چهارشنبه 03 ارديبهشت 1393 زمان : 23:14 نظرات ()

ما اسرائیل را شرّ مطلق می دانیم. بدتر از اسرائیل در جهان وجود ندارد . اگر اسرائیل با شیطان در گیر شود، در کنار شیطان خواهیم ایستاد. اگر اسرائیل با چپ درگیر شود، در کنار چپ خواهیم ایستاد. اگر اسرائیل با راست درگیر شود، در کنار راست خواهیم ایستاد. شعار «اسرائیل شرّ مطلق است» ،به این معناست.

 

امام موسی صدر

 


حسین ابوعلی بازدید : 55 دوشنبه 04 فروردين 1393 زمان : 1:52 نظرات ()

درجواب جان کری که دوباره ایران رو به استفاده ازگزینه ی نظامی تهدید کرده بایدبگم که:آقای کری!

بدون که دل تودلمون نیست واسه این گزینه ی روی میزتون!

مافرزندان همون هایی هستیم که بدون ناوشکن بدون موشک قاره پیما بدون انرژی هسته ای بدون همپیمان منطقه ای وبدون خیلی چیزای دیگه بانیروی ایمان هشت سال جلوی تمام دنیا ایستادن...

کی رو میترسونی جناب!؟!؟

کسایی که بزرگترین دعای نمازشبشون شهادته؟؟

بایدبهت بگم ماعاشق گزینه ی روی میزتونیم!

 

مصطفی قنواتی بازدید : 21 چهارشنبه 09 بهمن 1392 زمان : 16:55 نظرات ()

جنگ با دشمن غدّار جگر می‌خواهد
مرد می‌خواهد و تدبیر دگر می‌خواهد
با کلید آمده‌ای در وسط معرکه‌ای... 
که کمی غیرت و شمشیر و سپر می‌خواهد
با شیاطین سر یک میز نشستید ولی... 
حفظ دین کار شما نیست که نر می‌خواهد
خنده کردید به شیطان و به او دل بستید
غافل از اینکه تو را زیر و زبر می‌خواهد
حرف جنگ آمده این طور هراسان شده‌اید؟ 
حفظ عزت مگر اما و اگر می‌خواهد؟ 
به هوس کار نیاید به سخنرانی نیست
رفع بحران به خدا مرد خطر می‌خواهد
ما نمردیم علی بی‌کس و بی‌یار شود
گر چه این راه مسیری است که سر می‌خواهد

مصطفی قنواتی بازدید : 21 یکشنبه 06 بهمن 1392 زمان : 22:32 نظرات ()

گروه بین ‏الملل – رجانیوز: در حالی که پس از انتشار اطلاعات فکت شیت (برگه اطلاع رسانی) و بیانیه کاخ سفید درباره روند اجرایی توافق ژنو، وزارت امور خارجه با رد این دو منبع، آنها را تفسیری یک سویه و ناصحیح از سوی امریکا عنوان کرده است، بیانیه اخیر دبیرکل آژانس انرژی اتمی درباره توافق هسته ای ایران و 1+5 از شباهت عجیب و  غیرقابل انکار این بیانیه با اطلاعات مندرج در دو بیانیه کاخ سفید حکایت دارد.

 

 

 

 

 

ادامه ی مطلب...

مصطفی قنواتی بازدید : 30 دوشنبه 30 دي 1392 زمان : 22:18 نظرات ()

شطرنج برره ای آمریکا 

          

    اگه شطرنج برره ای یادتون باشه تا می خواستید ببازید باید با پا بزنی زیر همه چیز و بازی رو خراب کنی!!!

مذاکره با آمریکا من رو بد جور یاد شطرنج برره ای میندازه !!!

درحالی کارشناسان ایران و 1+5 بیش از 4 روز مذاکرات کارشناسی را در وین پشت سر می گذاشتند، آمریکا با اعمال تحریم های جدید باعث ترک میز مذاکره از سوی ایران شد و همزمان این اقدام واشنگتن هشدار مجدد مقامات ایران به اقدامات به آمریکا را برانگیخت.


حسین ابوعلی بازدید : 32 شنبه 23 آذر 1392 زمان : 14:23 نظرات ()

تعداد صفحات : 2

اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  اگرشمامدیروبلاگ بودید بیشترچه پست هایی میگذاشتید؟
  پیوندهای روزانه
 • منجی (7)
 • آرشیو لینک ها
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 281
 • کل نظرات : 95
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 13
 • آی پی امروز : 9
 • آی پی دیروز : 23
 • بازدید امروز : 77
 • باردید دیروز : 48
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 161
 • بازدید ماه : 950
 • بازدید سال : 5,159
 • بازدید کلی : 73,030
 • کدهای اختصاصی