close
تبلیغات در اینترنت
رهبری و ولایت
loading...

گروه عطش

رهبری و ولایت

 

ینکه ما مجلس عزاداری و مدح سیّدالشهدا را ــ که عظمت او به‌خاطر شهادت است، عظمت او به‌خاطر فداکاری در راه خدا است، عظمت او به‌خاطر گذشت است؛ گذشت از همه چیز، از همه‌ی خواسته‌ها، از همه‌ی مطلوبها، تبدیل کنیم به یک نقطه‌ی سبک، به یک جایی که یک تعدادی جوان لخت بشوند، بپرند هوا، بپرند پایین و ندانند چه میگویند، درست است؟

 

مصطفی قنواتی بازدید : 68 جمعه 21 فروردين 1394 زمان : 19:31 نظرات ()

 
امتیازات نظام ولایت فقیه

نویسنده: آیت الله مصباح یزدی
ضرورت دارد كه با مقایسه نظام اسلامی كشورمان با سایر نظامهای دموكراتیك جهان كه امروزه به عنوان پیشرفته ترین نظامهای حكومتی شناخته می شوند، امتیازات نظام اسلامی را بر سایر نظامها بر شماریم:

برای مشاهده متن کامل به ادامه مطلب بروید


مصطفی قنواتی بازدید : 34 جمعه 10 بهمن 1393 زمان : 15:39 نظرات ()

 

فراگیر شدن تدریجی دین مبین اسلام در سراسر جهان مخصوصاً در اروپا و آمریکا از یک سو و قدرت یافتن مقاومت اسلامی با پرچمداری ایران اسلامی در خاورمیانه ، دشمنان را بر آن داشته تا علاوه بر حربه تفرقه و اختلاف و جنگ افکنی در میان مسلمانان به توهین و تمسخر دین اسلام و ارکان آن روی آوردند...
اما در اوج ساحری فرعونیان ناگهان عصای موسائی نائب امام زمان(عج) و ید بیضایش ، ظلمت ساحران را درید و جوانان و افکار عمومی اروپا و آمریکا را به دنیای نور و رحمت دعوت نمود ، به جرات می توان دعوت جهانی امام خامنه ای را آغاز دوره ی تازه ای از نهضت جهانی اسلام دانست.
ان شا الله دعوت راهگشای ولی امر مسلمین(عج) آغازگر فصل جدیدی در تحقیق و پژوهش و گرویدن انسانها به دین مبین اسلام خواهد بود و زمینه دعوت جهانی امام زمان(عج) را فراهم خواهد نمود.

  متن نامه در ادامه ی مطلب

مصطفی قنواتی بازدید : 25 پنجشنبه 02 بهمن 1393 زمان : 15:26 نظرات ()

قایقی خواهم ساخت...
خواهم انداخت به دریای دل ^اربابم^...
قایق از خشم پر است
ودل از نفرت تکفیری ها
قصه ی فهمیده باز تکرار کنم؟نه دگر این باردعوا به سر سربند نیست

همه سربندها نام یافاطمه است...نشود تکرار باز عاشورا

خیمه ها اینبار جایش امن است

علم عباس هم

دست نیکوی گل سرسبد فاطمه استرهبرم خامنه ایست

رهبرم سید و اولاد علی استرهبرم اخم کند

به علی مادرتان داغ شما می بیند...حاج همت رفته.کاظمی دیگر نیست

پدرموشک ایران هم رفتلیک از عالم غیب

باز با ما هستند‌.‌‌..

حاج قاسم هم هست

که سلیمانی کرد. همه دنیا را فتح...همه ی ما هستیم‌‌‌

کور خواندید اگر باز هم فکر کنید

که علی تنهاست...نامه های بیعت مسلم. همه ایرانیست

همه با خون خود امضا کردیم

خاک پای نوکر اربابیم...باز دنیا انگار تشنه ی خون شده است

هوس رویش لاله کرده

دورتادور ضریح عباسخون شیعه ز گرفتاری تن خسته شده

وقت آنست که آزاد شود از رگ ها*رهبرم*اخم نکن ای به فدای جدت

به خدا اذن دهی

شیعه باخون خودش میشورد

همه ی لشکر کفر

افسران

مصطفی قنواتی بازدید : 57 پنجشنبه 20 آذر 1393 زمان : 19:32 نظرات ()

سوال دانشجوی منتقد از رهبری ؛

چرا همه ی مشکلات را به گردن نیروهای خارجی (امریکای بیچاره!) می اندازید. رهبر کشور، خود باید پاسخگوی مشکلات کشورش باشد، نه یک کشور بیگانه ...

 


پاسخ رهبری؛

کاملاً درست است. اولاً امریکا خیلی هم بیچاره نیست؛ آنچنان هم که بعضی خیال میکنند، باچاره نیست! یک چیز میانه ای است. ما همه ی مشکلات را به گردن امریکا نمیاندازیم - مشکلات ما از خودمان است - منتها دشمن میخواهد از این مشکلات حداکثر استفاده را بکند و پدر کشور و ملت را دربیاورد؛ این را هم نگوییم؟!


ما نمیگوییم اگر تورم هست، تقصیر امریکاست؛ نه، اگر تورم و کاهش قدرت خرید و کمبود اشتغال هست، چه کسی گفته تقصیر امریکاست؟ این تقصیر خود ماست، تقصیر مسؤولان است؛ اما اگر اسم امریکا را میآوریم، میخواهیم بگوییم گرگی کمین گرفته و پشت خم کرده تا به شما حمله کند؛ از این غافل نباشید . به مسؤولان میگوییم ضعفها را برطرف کنید؛ به شما میگوییم متوجه این دشمن باشید تا به شما حمله نکند. وقتی دزدی کمین کرده است، وقتی حیوان وحشییی در کمین انسان است، وقتی دشمن سلطه گری در کمین یک ملت است، یکی از وظایف اساسی و مهم مسؤولان و رهبری کشور این است که به مردم بگویند توجه کنید؛ و نیز کارهایی که میدانند جلوی آسیب دشمن را میگیرد، به مردم بگویند و از آنها بخواهند؛ والّا نخیر، ما مشکلات داخلی کشور را به گردن امریکا نمیاندازیم.

اما اینکه رهبر باید پاسخگوی مشکلات کشور باشد، البته همینطور است و شکی در این نیست ؛ قانون هم موازین پاسخگویی را مشخص کرده است. هر کس به هر اندازه که حوزه ی اختیارات اوست، باید پاسخگو باشد. البته مسؤولیت مدیریت انقلاب با مدیریت اجرایی کشور فرق دارد؛ این را توجه داشته باشید. رهبری طبق قانون اساسی در کشور مسؤولیت اجرایی ندارد؛ جز در زمینه ی نیروهای مسلح . مسؤولیت اجرایی به عهده ی قوای سه گانه است، منتها مدیریت انقلاب - که همان رهبری باشد - مسؤولیت حفظ جهتگیری انقلاب و نظام را دارد؛ باید مواظب باشد انقلاب و نظام از آرمانها منحرف و منصرف نشود؛ فریب دشمن را نخورد و راه را عوضی نرود؛ اینها مسؤولیتهای رهبری است . مسؤولیت اجرایی به عهده ی مسؤولان اجرایی است و هر کس مسؤولیتی دارد، باید طبق مسؤولیت خود عمل کند.

مصطفی قنواتی بازدید : 59 جمعه 16 آبان 1393 زمان : 11:27 نظرات ()
مطابق فتوای رهبری قمه‌زنی مخفیانه هم حرام است/ حضرت آقا توصیه کردند در عزاداری‌ها مردها برهنه ‌نشوند

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در فراخوانی به پرسش‌های شرعی مخاطبان درباره احکام عزاداری پاسخ داده است. به عنوان نمونه درباره قمه‌زنی حتی به صورت مخفیانه آمده که حضرت آقا منع کردند و فرمودند این عزاداری نیست، بلکه تخریب عزاداری است.

مصطفی قنواتی بازدید : 56 شنبه 03 آبان 1393 زمان : 0:8 نظرات ()
تا اجازه نگرفت وارد خانه نشد

این‌ها شروع کردند مادر خودشان را به حال آوردند. فشارشان افتاده بود، آب قند آوردند. بی‌سیم اعلام کرد که آقا پشت در است. من دویدم در خانه را باز کردم.

نگهبانی هم که بايد كنار در مي‌ايستاد، رفت دم در. کارهای حفاظتی‌مان را انجام دادیم. آقا از ماشین پیاده شد تا وارد خانه بشود. آمد توی در خانه نگاه کرد و گفت: سلام علیکم.

گفتم: بفرمایید.

گفت شما؟

نه این‌که ما را نمی‌شناخت، گفتند، تو چه کاره‌ای یعنی؟ گفتیم: صاحب‌خانه غش کرده.


گفت: کس دیگری نیست؟

یاد آن افتادیم که دو تا دخترها هم می‌توانند به آقا بگویند بفرمایید. گفتیم

آقا شما بفرمایید داخل.

گفت: من بدون اذن صاحب‌خانه به داخل نمی‌آیم.

من دویدم رفتم توی آشپزخانه. به یکی از این دخترها گفتم آقا دم در است بیایید تعارف کنید بیایند داخل.


لباس مناسبی تنشان نبود. گفتند: پس ما لباسمان را عوض کنیم...


برای خواندن کامل داستان به ادامه ی مطلب بروید(بسیارجالب وشنیدنیه)
مصطفی قنواتی بازدید : 106 پنجشنبه 23 مرداد 1393 زمان : 14:45 نظرات ()

امام خامنه ای (حفظه الله):
گاهی شهید شدن آسان‏تر از زنده ماندن است! این نکته را اهل معنا و حکمت و دقت، خوب درک می کنند. گاهی زنده ماندن و زیستن و تلاش کردن در یک محیط، بمراتب مشـکل‏تر از کشته شدن و شهیـد شدن و به لقای خدا پیوستن است. امام حسن (علیه السلام) این مشکل را انتخاب کرد. 70/3/20

افسران:منبع

مصطفی قنواتی بازدید : 88 یکشنبه 22 تير 1393 زمان : 23:27 نظرات ()

حق دارد اینچنین بگوید..

وزیری که با لابی گری برسر کارمی آید نه ازروی شایستگی حق داردبجای نگرانی فرهنگی نگرانی اقتصادی داشته باشد..

وقتی دولتی بااسم تدبیربیاید وبابی تدبیری وزیر انتخاب کند میشودبه وزراحق هرچیزی راداد...

اشتباه نکنید بحث برسروزیرنیست بحث برسر دولت است...

دولت خود راحامی ولایت فقیه معرفی میکند اماهرچه مردم دراین یکسال دیده اندخلاف خط ومشی رهبر بوده است!

وزیرحرف دولت رامیزند...

مصطفی قنواتی بازدید : 26 دوشنبه 16 تير 1393 زمان : 14:46 نظرات ()

در عجبم از رهبری که می گویند 95 میلیارد دلار دارایی دارد، کلکسیون های رنگ و وارنگ از هر نوع دارد، 170 عصای آنتیک دسته طلا دارد، بجای نان و پنیر در صبحانه اش خاویار رشت دارد، بجای بیت چندین و چند ویلا در شمال دارد، عباهایی به قیمت  400 هزار دلار دارد، هواپیمای 330 برای جابجایی اسب هایش دارد، باغ ملک آباد به مساحت 10 هزار متر در مشهد دارد، کمیسیون 5 سنتی از یک میلیون و نهصد هزار بشکه نفت دارد، پس نمی دانم این چه کفش های پینه بسته ایست که او به پا دارد؟

هان فهمیدم او نام و نشانی از علی (ع) دارد،  میلیون ها فدایی و جان ناقابل دارد، خانه اش بجای فرش،  موکت و نقشی از عرش دارد، در دل هر ایرانی باغیرت جای دارد،  همچون شهدا چفیه ای بر گردن دارد، همچون جانبازان دستی ز یادگار از دشمن دارد، صدها هزار خاطره از جبهه و زندان دارد، راستی یادم رفت او کفش هایی پینه بسته همچون امیرالمؤمنین علی (ع) دارد.


شهادت یادگار امام از زندگی ساده رهبری
وظیفه خود می‌دانم این مهم را به مردم مسلمان و انقلابی ایران بگویم که من از وضع منزل حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مطلع هستم. در خانه مقام معظم رهبری هرگز بیش از یک نوع غذا بر سر سفره نیست. خانواده ایشان روی موکت زندگی می‌کنند. روزی به منزل ایشان رفتم، یک فرش مندرس و پوسیده زیر پاهایم پهن بود که من از زبری و خشنی آن فرش- که ظاهراً جهیزیه همسر ایشان بود- اذیت می‌شدم از آنجا برخاستم و به موکت پناه بردم. مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خمینی.

مطمئن هستم بعد از این مطلب عده ای میان میگن که چرا روی این عکس مانور میدین و جنبه منفی داره و ازین حرفا. در جواب پیشاپیش می گم زمانی که شماها خواب بودین و آقای مخملباف چرندیاتی مبنی بر دارایی های نداشته رهبر مثل عبا و اسب و انگشتر و  نوشت و پخش کرد ما جواب قانع کننده دادیم اما عده ای ساده لوح از ما سند خواستند، خب این هم سند.
جانم فدای رهبر

مصطفی قنواتی بازدید : 38 شنبه 14 تير 1393 زمان : 16:9 نظرات ()

بعدا خدمت آقا رسیدم و عرض کردم آقا ما حکم شما (عفو) را اجرا کردیم ولی این فرد به این ادله دستگیر شد و خلع لباس شد، شما در جریان باشید. ایشان فرمودند این آقا اولین کسی بود که نسبت به من بی‌احترامی کرد و در زمان حضرت امام روی منبر رفت و علیه من سخنرانی کرد، من خواستم اولین کسی که مشمول عفو می‌شود این شخص باشد.

 

 


بررسی شاخصه‌های مدیریتی رهبر معظم انقلاب در اوایل دوران ولایت ایشان، مدیریت بحران‌ها و ... باحجت‌الاسلام و المسلمین روح‌الله حسینیان رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی مصاحبه شده..(ادامه ی مطلب)(حتما بخوانید)

 

مصطفی قنواتی بازدید : 43 دوشنبه 19 خرداد 1393 زمان : 0:12 نظرات ()

علامه مصباح یزدی: تمام ویژگی‌های امام خمینی(ره) در آیت‌الله خامنه‌ای وجود دارد/برای شناساندن شخصیت مقام معظم رهبری ابتدا باید شخصیت امام راحل را معرفی کرد

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تمام ویژگی های امام خمینی(ره) در آیت الله خامنه ای وجود دارد و در طول 25 سالی که از رحلت امام راحل می گذرد بیشتر درمی یابیم که ایشان نمونه واقعی روح الله هستند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمد تقی مصباح یزدی، جمعه شب در همایش" ۲۵ سال زعامت امام خامنه ای" در حسینیه نصرت مشهد اظهار کرد:بعد از رحلت امام راحل(ره) هیچ فردی به جز آیت الله خامنه ای کسی شایستگی رهبری نظام اسلامی را نداشت و ایشان شخصیتی جامع و با مدیریت بالا هستند.

مصطفی قنواتی بازدید : 36 شنبه 17 خرداد 1393 زمان : 22:52 نظرات ()

 

 

 

 

 

 

 

 

 


سلام آقا جان!

امیدوارم حالتان خوب باشد. آنقدرخوب که دشمنانتان از حسودی بمیرند و از ترس خواب بر چشمانشان حرام باشد.اگر از احوالات این سرباز کوچکتان خواستار باشید،خوبم؛

دوستانم خیلی شلوغش میکنند.یعنی در برابر جانبازی هایی که مدافعان این آب و خاک کرده اند،شاهرگ و حنجره و روده و معده من عددی نیست که بخواهد ناز کند…هر چند که دکتر ها بگویند جراحی لازم دارد و خطرناک است و ممکن است چیزی از من نماند
من نگران مسائل خطرناک تر هستم…من میترسم از ایمان چیزی نماند.آخر شنیده ام که پیامبر(ص) فرمودند:اگر امر به معروف و نهی از منکر ترک شود،خداوند دعاهارا نمی شنود و بلا نازل میکند.من خواستم جلوی بلا را بگیرم.

اما اینجا بعضی ها میگویند کار بدی کرده ام.بعضی ها برای اینکه زورشان می آمد برای خرج بیمارستان کمک کنند میگفتند به تو چه ربطی داشت؟!!مملکت قانون و نیروی انتظامی دارد!

ولی آنشب اگر من جلو نمیرفتم، ناموس شیعه به تاراج میرفت ونیروی انتظامی خیلی دیر میرسید. شاید هم اصلا نمی رسید
یک آقای ریشوی تسبیح بدست وقتی فهمید من چکار کرده ام گفت : پسرم تو چرا دخالت کردی؟ قطعا رهبر مملکت هم راضی نبود خودت را به خطر بنندازی!

من از دوستانم خواهش کردم که از او برای خرج بیمارستان کمک نگیرند،ولی این سوال در ذهنم بوجود آمد که آقاجان واقعا شما راضی نیستید؟؟آخر خودتان فرمودید امر به معروف و نهی از منکر مثل نماز واجب است.

آقاجان!
بخدا دردهایی که میکشم به اندازه ی این درد که نکند کاری بر خلاف رضایت شما انجام داده باشم مرا اذیت نمیکند.مگر خودتان بارها علت قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و نهی از منکر تشریح نفرمودید؟

مگر خودتان بارها نفرمودید که بهترین راه اصلاح جامعه تذکر لسانی است؟

یعنی تمام کسانی که مرا توبیخ کردند و ادعای انقلابی گری دارند حرف شمارا نمی فهمند؟؟؟یعنی شما اینقدر بین ما غریب هستید؟؟؟
رهبرم!
جان من و هزاران چون من فدای غربتت.بخدا که دردهای خودم در برابر درد های شما فراموشم میشود که چگونه مرگ غیرت و جوانمردی را به سوگ مینشینید

 

آقا جان!

من و هزاران من در برابر درد های شما ساکت نمیشینیم و اگر بارها شاهرگمان را بزنند و هیچ ارگانی خرج مداوایمان را ندهد بازهم نمیگذاریم رگ غیرت و ایمان در کوچه های شهرمان بخشکد.


بشکست اگر دل من بفدای چشم مستت

سر خمَ می سلامت شکند اگر سبویی

 

 

منبع:www.mobarezclip.com

مصطفی قنواتی بازدید : 27 یکشنبه 14 ارديبهشت 1393 زمان : 0:26 نظرات ()

این اتفاق بعد از نامه اول و تهدید آمیز اوباما به امام خامنه ای(حفظه الله) اتفاق افتاده است.

سازمان ادارای پنتاگون از ۷ لایه حفاظتی تشکیل شده است که از این میان ۴ لایه به طور خاص مربوط به کنترل ارتباطات با شخص وزیر دفاع یا رییس پنتاگون میباشد. کمی بعد از نامه اوباما نامه ای از تمام این لایه های امنیتی ، اطلاعاتی و حفاطتی عبور کرده و مستقیم ، روی میز کار وزیر دفاع یعنی لئون پانتا قرار میگیرد.

ظاهر ساده نامه که هیچ آرمی از سازمان های مرتبط با پنتاگون در آن به چشم نمیخورد توجه وزیر را جلب کرده و وی آن را از روی میز برمیدارد … با باز کردن نامه و خواندن آن عرق سردی بر چهره پانتا مینشیند !

یک نامه با سربرگ رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران … نامه حاوی عبارتی بود که قطعا برای رییس پنتاگون با آن عظمت حفاظتی باورکردنی نبود !

 

 ” اگر لازم باشد از این هم نزدیک تر خواهیم شد ”

امضا : قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران

 


مصطفی قنواتی بازدید : 41 پنجشنبه 11 ارديبهشت 1393 زمان : 10:51 نظرات ()

زمانه ی عجیبی است!

برخی مردمان

امام گذشته را عاشقند

نه امام حاضر را!

|

میدانی چرا؟

|

امام گذشته را،

هرگونه بخواهند تفسیر می کنند...

|

اما امام حاضر را،

باید فرمان ببرند...

 


حبیب بازدید : 23 یکشنبه 31 فروردين 1393 زمان : 17:4 نظرات ()

سردار قاسم سلیمانی می گوید یکی از اشرار بزرگ سیستان و بلوچستان رو که سالها به دنبال او بودیم و هم در مسئله قاچاق مواد مخدر خیلی فعالیت می کرد و هم از تعداد زیادی از بچه های ما شهید گرفته بود رو با روشهای پیچیده اطلاعاتی برای مذاکره دعوت کردیم به منطقه ی خاصی و پس از ورود آنها به آنجا او را دستگیر کردیم و به زندان انداختیم... خیلی خوشحال بودیم...

او کسی بود که حکمش مثلا پنجاه بار اعدام بود...

در جلسه ای که خدمت مقام معظم رهبری رسیده بودیم این مسئله رو مطرح کردم و خبر دستگیری و شرح ما وقع را به ایشان گفتم و منتظر عکس العمل مثبت و خوشحالی ایشان بودم...

رهبری بلافاصله فرمودند: همین الآن زنگ بزن آزادش کنند!!!

من بدون چون و چرا زنگ زدم و بلافاصله با تعجب بسیار زیاد پرسیدم که آقا چرا؟ من اصلا متوجه نمی شم که چرا باید این کار رو می کردم؟ چرا دستور دادید آزادش کنیم؟

رهبری گفتند: مگر نمی گویی دعوتش کردیم؟

بعد از این جمله من خشکم زد و البته ایشان فرمودند: حتما دستگیرش کنید و ما هم در یک عملیات سخت دیگر دستگیرش کردیم...
مصطفی قنواتی بازدید : 23 پنجشنبه 01 اسفند 1392 زمان : 10:41 نظرات ()

روزی  فرد ی  بعد از انتخاب آقا، به رهبری خدمت مرحوم آیت الله العظمی بهجت می رسد و میگوید: آقای خامنه ای انسان بزرگواری است؛ اما برای رهبری و جانشینی امام، جوان است... آیت الله بهجت با فراستی کم نظیر در جوابش می فرماید: « یک بار گفتند علی جوان است، برای هفت پشتمان بس است!!!»


مصطفی قنواتی بازدید : 28 پنجشنبه 01 اسفند 1392 زمان : 9:22 نظرات ()

در سفر اخیر رئیس جمهور روسیه به ایران، با توجه به توضیحاتی که مسولان تشریفات ریاست جمهوری روسیه درباره ی مقام معظم رهبری و جایگاه ولایت فقیه در جمهوری اسلامی به وی داده بودند، وی در طول مسیر خود از فرودگاه تا مکان استقرار خود، مدام می پرسید که من چگونه باید رفتار کنم؟ وقت ملاقات من با ایشان در چه زمانی است و ایشان را چگونه باید خطاب کنم؟ این اضطراب پوتین تا حدی بوده است که حتی درخواست می کند که اگر در ملاقات با مقام معظم رهبری عرف بر این است که کفشها را در آورند، همین طور عمل نماید.

ولادیمیر پوتین که هیچ تعلق مذهبی نداشته و شخصی لائیک به شمار می رود، پس از دیدار با رهبر انقلاب می گوید: با عنایات به مطالعاتی که من درباره ی مسیح داشته ام، در ملاقات با رهبر ایران، تمام ویژگی های نوشته شده برای مسیح را در آیت الله خامنه ای دیدم و برایم متجلی شد.

وی ادامه داده است: حکیم بزرگی در ایران نشسته است که به ذهن من خطور نمی کرد او تا به این حد همه جانبه نگر باشد.

او حکیم و دانشمندی است که تصمیم گیری و تنظیم سیاست ایران با اوست و با وجود درایت و هوش سرشار ایشان، هیچ خطری متوجه ایران نمی شود.من در ملاقات با ایشان، معنای واقعی قانون اساسی جمهوری اسلامی و مفهوم ولایت فقیه و ولایت علمای دینی را که شنیده بودم، فهمیدم...

 

 

عکسِ‏علی ارشادیان‏
مصطفی قنواتی بازدید : 23 دوشنبه 07 بهمن 1392 زمان : 14:18 نظرات ()

* امروز اگر شما جلوه‌هاى زيباى پُرشور حضور جوانان را در صحنه‌هاى پُرخطر فلسطين و لبنان مشاهده مى‌كنيد، اين الگوگيرى از بسيج است. ۱۳۸۴/۰۶/۰۲


* عرصه‌ى بسيج يك عرصه‌ى عمومى است؛ نه مختص يك قشر است، نه مختص يك بخشى از بخشهاى جغرافيائى كشور است، نه مختص يك زمانى دونِ زمان ديگرى است؛ نه مختص يك عرصه‌ئى دون عرصه‌ى ديگرى است. در همه‌ى جاها، در همه‌ى مكانها، زمانها، عرصه‌ها و در همه‌ى قشرها، اين وجود دارد. اين معناى بسيج است. ۱۳۸۹/۰۴/۰۲

 

* راز پيروزى مسلمين و وحشت و هراس دشمنان و معاندين از مسلمين در برافراختن پرچم قرآن است. بسيج بايد مطيع مسجد، حامى مسجد، عامل به قرآن و حافظ قرآن باشد. ۱۳۶۲/۰۹/۰۴

مصطفی قنواتی بازدید : 26 جمعه 01 آذر 1392 زمان : 14:25 نظرات ()
من حقیقتاً هر چه فکر کردم، دیدم نمى‌توانم این مطلب – قمه‌زدن – را که قطعاً یک خلاف و یک بدعت است، به اطّلاع مردم عزیزمان نرسانم. این کار را نکنند. بنده راضى نیستم. اگر کسى تظاهر به این معنا کند که بخواهد قمه بزند، من قلباً از اوناراضى‌ام.

بقیه در ادامه ی مطلب

مصطفی قنواتی بازدید : 23 جمعه 17 آبان 1392 زمان : 10:29 نظرات ()

کوفی عنان دبیر کل سازمان ملل بود.هنگام خروج ازتهران ودر پاویون فرودگاه گفت:نوجوان که بودم راجع به شخصیت های کاریزمامطالعه می کردم وبه آن شخصیت ها علاقه داشتم وافرادی چون ژاک شیراک..گورپاچف..هلموت کهل راشخصیت های برجسته ی دنیا میدانستم.امادرملاقات با آقای خامنه ای احساس کردم کسی رامثل اوندیده ام.شخصیت معنوی اوچنان مراگرفت که ازخودپرسیدم چراشخصیتی مثل من دبیر کل سازمان ملل باشدوازمعنویات چیزی نداشته باشد.شخصیت های معنوی زیاد در دنیا دیده ام ولی هیچ یک ازمسایل سیاسی اطلاع نداشتندوبادیدن آقای خامنه ای آن شخصیت ها از ذهن من پاک شد.

 

مصطفی قنواتی بازدید : 36 جمعه 03 آبان 1392 زمان : 10:31 نظرات ()
بسم الله الرحمن الرحیم
زندگينامه
سيد على حسینی خامنه‌اى فرزند مرحوم حجت‌الاسلام‌ و المسلمين حاج سيد جواد حسينى خامنه‌اى، در فروردین ماه سال ۱۳۱۸ شمسی برابر با ۱۳۵۸ قمرى در مشهد مقدس چشم به دنيا گشود. او دومين پسر خانواده بود....
مصطفی قنواتی بازدید : 26 جمعه 26 مهر 1392 زمان : 10:52 نظرات ()

بسم الله الرحمن الرحیم

 

باعرض سلام....

پیشاپیش رسیدن عیدقربان رو به تمام مسلمانان جهان تبریک میگم.انشاا..سال آینده کنار کعبه زادگاه امیرالمومنین عید قربان روجشن بگیریم...

برم سر اصل مطلب..

این روزا که بیشتر میام مسجد وبا فضای مسجدوبسیج وروحیات بچه ها آشنا میشم میبینم علی رغم اینکه بچه ها بسیار بسیار ازلحاظ دینی وسیاسی آگاهن اما نسبت به رهبر ونقش رهبری درجامعه بی خبرن و خیلی ها هم حالا ازسر بی اطلاع بودن یا... حتی به مخالفت با سیاست ها وسخنان رهبرافتخار میکنن...!!!

بنده امشب عنوان رهبری و ولایت رو به عناوین وبلاگ اضافه کردم و قصد دارم تواین بخش پست هایی درحدتوانم بذارم.انشاا..که بتونم قدمی هرچندکوچک در راستای آشنا کردن خوانندگان این وبلاگ با موضوع رهبری و ولایت بردارم...

اما جمله ی آخر:دوستان ودشمنان بدانند اگرازسرهایمان کوه بسازند فرزندانمان هرگز درکتاب تاریخ نخواهند خواندکه:خامنه ای تنها ماند...

مصطفی قنواتی بازدید : 18 سه شنبه 23 مهر 1392 زمان : 11:55 نظرات ()
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  اگرشمامدیروبلاگ بودید بیشترچه پست هایی میگذاشتید؟
  پیوندهای روزانه
 • منجی (7)
 • آرشیو لینک ها
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 281
 • کل نظرات : 95
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 13
 • آی پی امروز : 9
 • آی پی دیروز : 23
 • بازدید امروز : 106
 • باردید دیروز : 48
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 190
 • بازدید ماه : 979
 • بازدید سال : 5,188
 • بازدید کلی : 73,059
 • کدهای اختصاصی